Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,05 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Wiedzieliście .......

Zgłoś do moderatora
Tutaj będzie wysoko wystarczy poczekać na raport za 2 kwartał 2019 roku .
Firma sporo inwestuje po za tym rozwija się bardzo szybko jak na tak małą firmę która zaczynała tutaj . Po za tym jak byście przeanalizowali firmy z tej samej branży to zauważyli byś cię sporą różnicę , wynikach finansowych .
Po za tym raport i wykres od początku jej działalności pokazuje wzrost na początek w granicach 0,20 gr .
Jak myślicie ile akcji pozostało bo jak dla mnie to jakieś 8 mln , pewnie znajdą się tacy co spytają jak żeś to wyliczył .
Tylko że większość co tu pisze to tak na prawdę z jednego IP pod wieloma nicami i piszą bzdury bo za darmo a tam gdzie płacą ludzie za to że są na Forum to jest prawda .
Najlepiej zrobicie jak sprzedacie akcje i popatrzycie jak zostają zbierane z rynku .
Jeszcze jedno firmy konkurencyjne z tej branży są warte około 6 zł to pomyślcie sobie ile tutaj będzie szybko .
Możliwe do końca roku 3 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MTRANS 0,00% 0,05 2019-02-15 17:03:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.