Jestem optymistą w spawie KOLASTYNY. Co do ostatniego tygodnia to sadzę, iż zblizamy się do końca ceny poniżej złotówki. Sam sie zastanawiam nad wycofanie zleceń. Ostatnio przeczucie mnie nie myliło i w porę wycofałem zlecenia sprzedaży pożej 0,80 i 0,90 PLN. Nie są to duże pakiety bo wiekszość trzymam na lepsze czas jak spółka wyjdzie na prostą. Pozdrawiam wytrwałych w tym Rafała z Łodzi.