Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  251,40 zł , zmiana od tamtej pory: -20,29%

Widzieliście nową apkę MBank giełda

Zgłoś do moderatora
Notowania są opóźnione o 15 minut i nie ma opcji sprzedać/kupić po obecnych cenach. Czy to nie podpada po jakiś paragraf? poprzednia apka MdM działała ok i można było podejrzeć notowania szybko i sprawnie, a nie opóźnione o 15 minut. Przecież to naraża ludzi na straty, zwłaszcza grających na kontraktach...... sam bym dzisiaj przegrał sporo gdybym nie sprawdził rzeczywistych notowań. Masakra...........

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MBANK -1,38% 200,40 2022-09-30 17:03:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.