Tylko w tym roku urosły o 271% osiągając poziom 75 euro za tone CO2. Dla nas, akcjonariuszy to dobra informacja bo będzie trzymać ceny stali w ryzach, a zagraniczna tańsza stal nam nie grozi przez cła. Dodam jeszcze że od kryzysu w 2008 ceny surowców urosły tylko kilka/kilkanascie %, a porownując to chociażby z indeksami to jest przepaść. 2022 to bedzie rok surowców, a stalówki to bedą perły gpw 2022 roku.
Pozdrawiam cieplutko i do zobaczenia w przyszłym roku.