Forum Giełda +Dodaj wątek

widzieliscie?

Zgłoś do moderatora
http://www.finweb.pl/firmy/inne-uslugi/7708-wszystkie-oblicza-netmedia-s-a

Zarząd Netmedia S.A. poinformował wczoraj, że 9 kwietnia do sądu rejestrowego w Braszowie złożony został wniosek o upadłość spółki Netmedia T.S. RO S.r.l. Spółka ta jest (według stanu na 31 grudnia ubiegłego roku) jedną z czterech spółek zależnych w grupie kapitałowej, którą zarządza Netmedia S.A. Pozostałe to eTravel S.A., NetmediaCapital Ltd. oraz NSoft S.A.
  • widzieliscie? Autor: ~kamil

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.