Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,45 zł , zmiana od tamtej pory: -80,00%

Widłowy ! Nie w tą stronę brateńku ! Kierunki Ci się pomyliły. W górę !

Zgłoś do moderatora
Nic z tego BRACIE nie będzie jak tak będziesz dalej uwalał !!!
Im bardziej będziesz uwalał to tym bardziej nic Ci nie oddamy ani nic od Ciebie nie kupimy !
Opamiętaj się w końcu.

Te Twoje sztuczki już na nikim nie robią wrażenia !!!

I pamiętaj że wszystko jest rejestrowane i zapisywane na dysku.
KNF wkrótce da znać co ustalił !

Dopóki cena nie wróci na 0,54 (0,66) nic nie robić, nic nie robimy.
Trzymać to co macie i nie oddawać nawet 1 akcji.
To bardzo ważne !
Nic nie oddawać poniżej 0,54.(0,66)
Nic nie kupować poniżej 0,54.(0,66)

Ale po ostatnich informacjach z firmy to trzeba raczej zmienić powyższą cenę z 0,54 na 0,66.
Z ostatnich wiadomości z firmy wynika że aktualna wycena powinna być właśnie na poziomie 0,66 !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOLIERA2 -10,00% 0,09 2025-11-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.