Forum Giełda +Dodaj wątek

wiarygodność Prezesów a sukces TFI i DM CSS SA

Zgłoś do moderatora

6 czerwca na konferencji prezes Wirkowski mówił o przeniesieniu notowań na rynek główny . No i co z tym prospektem? Co z kursem akcji???

Tak olewacie tych nielicznych drobnych inwestorów którzy maja wasze akcje?

Jeżeli jest jakaś zmiana planów to wypadałoby o tym informować. A nie, jak nie przymierzając, informować tak jak klientów DPK FIZ którzy z dnia na dzień się dowiedzieli że pieniądze są... ale zamrożone. Jak chcecie żeby ludzie powierzali wam swoje pieniądze do TFI to warto zacząć od komunikowania się po ludzku o tym co się dzieje , a nie ogłaszać szumne plany a potem chować głowę w piasek !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COPERNIC -17,45% 3,88 2020-10-23 16:23:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.