Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,74 zł , zmiana od tamtej pory: 3,45%

Wezwanie na wykup wszystkich akcji Rubicon

Zgłoś do moderatora
Ogłoszenie wezwania do zapisywania się na sprzedaż wszystkich pozostałych akcji Rubicon
Strony zgodnie oświadczają, że w terminie 3 (trzech) miesięcy od dnia rejestracji podwyższenia kapitału zakładowego, Marshall będzie zobowiązany do ogłoszenia wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Rubicon w trybie art. 73 ust.2 Ustawy o Ofercie Publicznej.


Wezwanie na WSZYSTKIE AKCJE RUBICON!!

Bedzie przymusowy wykup wszystkich akcji. Czytac ze zrozumieniem.
Pozdrawiam tych co sprzedali nvv na rzecz rubicon

Dzieki wam mam ich znacznie wiecej :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVAVISGR 0,00% 1,80 2020-10-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.