Forum Giełda +Dodaj wątek

wezwanie - cena dla wszystkich po 3 złote

Zgłoś do moderatora
C/WK wynosi 0,25. Zarząd powinien sprzedawać majątek spółki do wartości 1. W ten sposób wartość spółki będzie miała realny wymiar 1:1 a akcje poszybują do góry, gdyż zawsze znajdą się inwestorzy, którzy chcą zarobić te parę procent więcej niż na lokacie bankowej. Proponuję zacząć sprzedaż od ziemi w ok. Dorohuska ... Co Wy Kochani na to?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE -11,43% 0,62 2020-11-27 10:18:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.