Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  88,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,71%

Wesołych świąt

Zgłoś do moderatora
Chciałbym życzyć wszystkim zdrowia...czasu dla siebie i rodziny no i wesołych Świąt. Jarek Tobie również:-) od zarobionego cudaka. Żeby ten rok był równie dobry jak poprzedni i żebyś nazbierał i zdążył kupić choć jedną akcje. Przy nas zarobisz:-)
  • Wesołych świąt Autor: ~TriAmigos
  • Re: Wesołych świąt Autor: ~sas

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BPC 2,42% 0,25 2023-03-31 15:00:00