Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: -19,85%

Ważne info, dla przypomnienia!!

Zgłoś do moderatora
https://polarisitgroup.com/informacja-o-realizacji-umowy/?lang=pl

Polaris IT Group SA
STRONA GŁÓWNA
DLA INWESTORÓW
AKTUALNOŚCI
O NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
POLSKI
INFORMACJA O REALIZACJI UMOWY.
Jesteś tutaj:Strona głównaBusinessInformacja o realizacji umowy.
Sty
29
2021
Business

Polaris IT Group SA informuje, że spółka zależna iSRV Zrt., wchodząca w skład grupy kapitałowej, zakończyła realizację zawartej wiosną 2020 r. umowy, na dostawy sprzętu medycznego dla węgierskich instytucji państwowych, realizowanej przy udziale kooperanta, o łącznej wartości ok. 36 milionów euro.

Po zawarciu umowy wiosną 2020 roku, 100% kwoty zamówienia zostało wpłacone przez zamawiających jako zaliczka na rzecz iSRV Zrt. i było uwzględnione w wycenie spółki, jako przychody roku 2020. Ostatecznie, w 2020 roku iSRV Zrt. zrealizowała pierwszą i drugą część umowy w wysokości ok. 23 milionów euro.

Dokumenty potwierdzające realizację całości zamówienia zostały właśnie podpisane, zatem iSRV dostarczyła sprzęt medyczny dla węgierskiej instytucji państwowej, za pośrednictwem kooperanta, o wartości ok. 13 milionów euro. Kwota ta zostanie ujęta w przychodach roku 2021.

Pomyślna realizacja zamówienia potwierdza strategię Zarządu, zgodnie z którą zamierza kontynuować dystrybucję produktów medycznych

P.s już niedługo znów będą działać w tym temacie!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLARISIT -2,51% 1,56 2021-10-15 16:33:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.