Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,70 zł , zmiana od tamtej pory: -3,64%

Ważne info, Czy wiedzieliście?

Zgłoś do moderatora
Sukces powtórzył PW-Sat2. Przetestowano na nim specjalny żagiel słoneczny do zainicjowania procesu zejścia z orbity. W kosmos wyniosła go rakieta Falcon 9 prywatnej amerykańskiej firmy SpaceX Elona Muska. Zapłaciło za to nasze Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Start: 3 grudnia 2018 r.
Założycielami firmy SatRevolution są trzej przedsiębiorcy: Grzegorz Zwoliński, Damian Fijałkowski i Radosław Łapczyński. W 2010 r. założyli oni firmę T-Bull, zajmującą się opracowywaniem gier komputerowych.
Trójka mogłaby kontynuować tę pracę i kosić pieniądze, ale postanowiła zrobić coś z pasją, dla idei i w sumie dla Polski. To właśnie dzięki takim entuzjastom i wizjonerom nauka się rozwija, a w kraju rodzi się nowy obszar specjalizacji technologicznej. Trójka przypomina mi Elona Muska, przedsiębiorcę, który ryzykując, odkrywa nowe, nieznane obszary działalności.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL 8,18% 23,80 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.