Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,17 zł , zmiana od tamtej pory: -11,43%

WAŻNE DANE - dla myślących.

Zgłoś do moderatora
>> BERG HOLDING ma 28% udziałów w HORNIGOLD:

https://www.bankier.pl/gielda/notowania/new-connect/HORNIGOLD/akcjonariat

>> Kamil Kita, Wiceprezes w BERG HOLDING jest jednocześnie Prezesem HORNIGOLD:

https://pl.linkedin.com/in/kamil-kita-978b2452?challengeId=AQFvR_89fPSy0gAAAXZMGmmiggJiOkPY5khN6qKw1ocbUWAnhvzeUOpvP9gN3WM-PBTZ9oA8VU93yw64NpsntackQoWj8rPARg&submissionId=3f899df5-bd52-4f16-5e3e-b93649afdc54

I najważniejsze:

>> Prezes HORNIGOLD, Kamil Kita posiada 85% udziałów w NETSU .S.A.:
https://rejestr.io/krs/672989/netsu

Tak więc osoba prezesa Kity, który praktycznie jest właścicielem NETSU. łączy zasadniczo obie spółki: HORNIGOLD I NETSU,

I oczywiście ponadto wszystkie te spółki łączą osoby:

January Ciszewski - ma udziały w BERG HOLDING i w HORNIGOLD
Andrzej Zieliński - posiada spore udziały w HORNIGOLD, BERG HOLDING i NETSU.

Biznes tych trzech spółek się spaja we wspólną strategię, zarządzają tym ci sami ludzie, zyski poprzez udziały też są wspólne.

Pzdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HORNIGOLD 0,65% 0,15 2021-06-01 16:43:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.