Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,85 zł , zmiana od tamtej pory: -3,23%

ważna sesja

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj od 8,60zł do 10,80zł za akcje. Wygląda jak koniec korekty i jeśli się dobrze zamknie do będzie kluczowa sesja pod względem technicznym, bo odbiliśmy od 78.6 fibo również, a w arkuszu nie widać już takiego oporu jak tydzień temu, wskaźniki też już wyprzedane.
  • ważna sesja Autor: ~Krotan
  • Re: ważna sesja Autor: ~HHH

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANTWEAR 5,22% 10,50 2020-11-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.