Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: 3,86%

Wątpię żeby spółka notowana od 11 lat tak nagle oddała Spoko i splajtowa

Zgłoś do moderatora
Ła. Przecież to się kupy nie trzyma, oddali spoko przy kursie 60 groszy, nie wyszli z akcji. Mogli przecież zrobić jakąś podbitkę chociaż na 1 zł i sypać w rynek, a tu cisza. Szwedzi i inni zgodzili się być 50 MLN do tyłu bo kiedyś odrobią ? Bez przesady. Myślę, że wpadli tutaj na coś innego i niedługo się o tym dowiemy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINVENTUR 6,53% 0,46 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.