hahaha mega przychody xd
ale widać rozwój bo są 3 etaty. w końcu kasa którą maja ze sprzedaży akcji przez GNV przynosi efekt :) ciekawe kiedy emisja :) patrząc na przychody (śmiesznie niskie), ujemne przepływy i spore zobowiązania to chyba nieuniknione :)