Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,20 zł , zmiana od tamtej pory: 73,61%

warunek powrotu na ciągłe

Zgłoś do moderatora
Czy ktoś sie orientuje jaki jest warunek powrotu na ciągłe? Przecież to jest farsa nie handel. Na fixingu raz w tygodniu ustalana cena. Zobaczcie sobie jakie spółki są notowane w takim systemie: bankruci, spółki groszowe, o podejrzanej reputacji. Jak Zarząd mógł do tego dopuścić? Czy żal im parę złotych na animatora? Przez to przespaliśmy hossę na New Connect i podczas gdy inne spółki urosły po 300% tu się nie wydarzyło nic. Czy to nie jest aby działanie na szkodę inwestorów albo nawet spółki? Jak klienci to postrzegają? Przecież tu cena rynkowa mogłaby być spokojnie na poziomie 50 zł i wskaźnikowo nie odbiegałaby specjalnie od standardów rynkowych, a jest wyceniana poniżej gotówki na kontach spółki i na poziomię 50% kapitałów własnych. Sprzedałbym ale szkoda mi tego, bo wiem, że może przyjść dzień kiedy kurs się uwolni i zobaczymy prawdziwe wzrosty, ale ile można czekać??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EONET 4,17% 12,50 2021-04-07 12:59:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.