Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,46 zł , zmiana od tamtej pory: 20,55%

Wartość JHMDev !!!

Zgłoś do moderatora
Przypominam, że projekt uchwały w/s dywidendy dotyczy zysku jednostkowego, a nie skonsolidowanego - zgodnie z KSH. To po pierwsze.

Zysk skonsolidowany (wypracowany w dużej części przez Marywilską) pójdzie na jej rozbudowę o Wodny Park, który zwiększy wartość Marywilskiej o jakieś 25-30% i w podobnym lub większym stopniu jej zyski.

Liczę, że po oddaniu Wodnego Parku w III kwartale tego roku wartość Marywilskiej liczona metodą dochodową wynosić będzie min. 170 mln zł !!!

Przypomnę, że po piątkowej sesji i kursie 1,46 zł kapitalizacja całego JHMDev-u wynosi ... 101 mln zł !!!!

Kondycja spółki wygląda rewelacyjnie - zadłużenie jest głównie po stronie Mirbudu, segment developerski JHMDev-u będzie bił w tym roku rekordy sprzedaży (na koniec marca jest już 258 podpisanych umów przedwstępnych/developerskich - w porównaniu do 92 rok wcześniej !!!) a Marywilska swoje rekordowe zyski też dołoży...

I uważam, że w stosunkowo krótkiej perspektywie czasowej wróci duża różnica pomiędzy kursem JHMDev-u i Mirbudu (co najmniej +30% na korzyść JHMDev-u) - tak było w historii notowań (rynek się nie mylił!) i tak być powinno!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.