Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,61 zł , zmiana od tamtej pory: -55,56%

Wartość aktywów przrkracza 49 mln zł

Zgłoś do moderatora
CP FIZ ma coraz ciekawszą ofertę dla inwestorów

- Cieszymy się, że nasza ekskluzywna oferta zyskała uznanie inwestorów. Oferujemy bowiem unikalne możliwości zarabiania dzięki transakcjom dostępnym dotychczas jedynie dla dużych międzynarodowych inwestorów, jednocześnie korzystając z zalet klasycznego funduszu, jak chociażby z płynności certyfikatów, czyli możliwości relatywnie częstego wejścia i wyjścia z inwestycji – powiedział Adam Chełchowski, Prezes Zarządu TFI Capital Partners.

http://www.analizy.pl/fundusze/wiadomosci/18370/blisko-18-mln-zl-naplywu-do-cp-fiz.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,00% 1,16 2023-09-25 15:22:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.