Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,50 zł , zmiana od tamtej pory: 58,78%

Warto sprawdzić

Zgłoś do moderatora
Moze to kogos zainteresuje : grupa inwestorow fundamentalnych w ktorej prowadzony jest na biezaco autentyczny portfel inwestycyjny. W zeszlym roku moga sie pochwalic 380 % stopa zwrotu. Polecam. Grupa Inwestorow Fundamentalnych na Telegramie. Portfel inwestycyjny. https://t. me/GrupaInwestorow Między t. - me należy usunąć spację.
  • Warto sprawdzić Autor: ~PrezesMarek
  • Re: Warto sprawdzić Autor: stachsgh

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT -1,00% 61,13 2022-01-17 16:10:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.