No dobra, czyli Ci co zostali z walutami na realu mają czekać, a Ci co zostali na forexie pozbyć się ze stratami, tak to w tej chwili wygląda? No bo:
- ropa jest wysoko
- EBC drukuje i skupuje
- FED wymiękł i woli, żeby rynek akcyjny nie dołował
- giełdy idą do góry
- GBP zjeżdża w dól i do czerwca pewnie jeszcze zjedzie z drobnymi podejściami, bo BREXIT
- EUR spada, bo dodruk, bo dobra sytuacja na giełdzie, bo procenty większe na rynkach takich jak Polska
- CHF spada, bo EUR/CHF idzie do góry i EUR spada
- USD spada, bo FED i EUR/DOL w górę
- EUR/DOL w górę, więc dobry klimat na inne rynki.
Bax, zostaje czekać i ewentualnie liczyć na drobne podbicia bo rynek konsekwentnie idzie w dół. Jak daleko w dół mogą dojść patrząc na wykresy GBP/PLN, EUR/PLN, USD/PLN, CHF/PLN?