Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,00 zł , zmiana od tamtej pory: 19,30%
Wykupione akcje umorzone, zwiekszenie kapitału na skup zatwierdzone. Wachałem się czy nie pozbyć się mojego pakieciku, ale jeszcze go trochę potrzymam i zobaczę co się wydarzy. Jesli do przyszlego roku rzeczywiście skupią w sumie 700 tys. to wskaźniki podskoczą a wynik netto i bilans powinien już lepiej wyglądać za 2023.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMP -1,16% 68,00 2023-12-05 15:42:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.