Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,98 zł , zmiana od tamtej pory: 313,13%

Witam
Panowie najwyższy czas ruszyć dupsko i udać się na walne aby coś w tej firmie zmienić. NIE widzicie ze po odwołaniu starego prezesa jest tylko gorzej. JEST SZANSA zmienić coś na walnym jeśli będzie nas więcej.W TEJ SPÓŁCE RZĄDZĄ fundusze OFE
Jak nie chcecie podzielić losu akcjonarjuszy STELMETU ,NOWEJ GALI i wielu innych gdzie OFE ODDALI akcje za psi grosz to, jest ostatni gwizdek..
  • walne Autor: ~zibi
  • Re: walne Autor: ~Czarek
  • Re: walne Autor: ~John
  • Re: walne Autor: ~Czarek
  • Re: walne Autor: ~John
  • Re: walne Autor: ~Czarek
  • Re: walne Autor: ~Czarek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEVELIA 0,74% 8,18 2025-09-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.