Forum Giełda +Dodaj wątek

Walka o udziały na rynku mrożonek

Zgłoś do moderatora
Za duża konkurencja na tym rynku. Konkurencja jest tu mocna. A i po powodzi w niektórych regionach Polski zbiory owoców i warzyw w tym roku będą mierne. Spółka już pierwsze półrocze miała bardzo słabe. Kiepsko to wszystko widzę.

http://finanse.wp.pl/kat,29314,title,Walka-o-udzialy-na-rynku-mrozonek,wid,12589757,wiadomosc.html?ticaid=1abe4

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESKIMOS 10,00% 0,11 2020-03-30 15:13:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.