Spoglądając na wykres, kurs z 3,5 na 8 zł w zeszłym roku wzrósł w kilka sesji na niewielkim wolumenie. Wygląda to jakby na manipulację kursem. 20 sesji potem pojawia sie espi o emisji 6 700 000 akcji. Dziwnie to wygląda.
Cena emisyjna na debiucie było 1,75. I cały czas w mediach powtarzali słowo krytpowaluta.Bardzo to dziwne. Z NC to trzeba uciekać.