Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,02 zł , zmiana od tamtej pory: -20,80%

W wezwaniu na akcje 4fun Media nie złożono żadnego zapisu

Zgłoś do moderatora
W wezwaniu Nova Group, Mayas Basic Concept i czterech osób prywatnych na akcje 4fun Media nie złożono żadnego zapisu - podał pośredniczący w wezwaniu DM BOŚ.
Wzywający chcieli kupić w wezwaniu do 450,6 tys. akcji spółki, oferując po 6,03 zł za papier.
W wyniku wezwania wzywający zamierzali uzyskać około 10,93 proc. głosów na walnym zgromadzeniu spółki (450.569 akcji), tak aby ostateczna liczba akcji nabytych – z uwzględnieniem akcji już posiadanych przez wzywających – uprawniała do wykonywania nie więcej niż w przybliżeniu 66 proc. (65,99 proc.) ogólnej liczby głosów w spółce.(PAP Biznes)

A teraz kusi?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 3,35% 5,56 2019-12-06 12:37:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.