Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 809,09%

W sierpniu odwieszenie notowań :)

Zgłoś do moderatora
Dla mało spostrzegawczych przypominam że unified był odblokowany przez kilka dni :) ale TKO na poziomie 1500% nie pozwoliło na otwarcie i poszliśmy w kolejny zawias w związku z nieprzekazaniem raportu :) Ale końcem lipca raporty powinny się ukazać, więc w sierpniu będziemy mieć odwieszenie i znowu równoważenie w okolicach 0.5 zł i otwarcie.
Spółki technologiczne są teraz w cenie, bo wszystko przechodzi do usług online (patrzcie choćby na cwa, bitevil itd) więc tutaj mamy wręcz pewną jazdę na 2 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIFIED 10,62% 0,50 2021-06-01 15:00:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.