Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,47 zł , zmiana od tamtej pory: 1,36%

W przemyśle naftowym i gazowniczym pojęcie "downstream"...

Zgłoś do moderatora
W przemyśle naftowym i gazowniczym pojęcie "downstream" odnosi się do procesów produkcyjnych, którym poddawana jest ropa naftowa lub gaz ziemny po wytworzeniu i dzięki którym produkty te trafiają do konsumentów (np. przetworzenie ropy naftowej w produkty petrochemiczne i dystrybucja tych produktów).

Hmm..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DSTREAM -2,61% 1,49 2022-06-28 14:30:00