Forum Giełda +Dodaj wątek

W oczekiwaniu na resplit

Zgłoś do moderatora
Sytuacja na papierze jest zadziwiająca. Od początku roku mamy praktycznie same dobre infa a kurs jak stoi tak stał. Zień, TechnoBoard, kasa od KFK, ten inkubator z Włocławka, okazyjny zakup projektu na Ochocie, a tu jak stało tak stoi.

Totalnie tego nie rozumiem. Na samym Przy Parku WI zarobi kilka, jak nie kilkanaście goli. A mieszkania idą jak woda - zobacznie ich stronę - połowa sprzedana lub zarezerwowana. http://www.przyparku14.pl/Apartamenty,pl,building,5,0,1.html

Widać rynek woli trupiszcze z nieudacznikiem Wojciechowskim niż realny biznes.

Osobiście myślę, że resplit akcji tutaj wiele zmieni, może wreszcie pojawią się inni inwestorzy. Przed resplitem nie zamierzam kupować - co z tego że zmiana o grosz to cirka 10 proc. zysku, skoro tak kurs lata grosz w górę i grosz w dół, bez efektu. Ani tu grać, ani nic. Ech...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WINVEST 3,11% 0,33 2021-10-27 11:01:55