Forum Giełda +Dodaj wątek

W obecnej sytuacji Starkdev skazany na sukces +++++++

Zgłoś do moderatora
W obecnej sytuacji Starkdev skazany na sukces +++++++


Widać ze ogólna wycena wszystkich spółek idzie do góry....


Przewiduję ponowne uderzenie obrotów około 19 mln jak ostatnio i wskakujemy na poziomy 0.06 do 0.09 czyli ustabilizujemy się w tych przedziałach. Wiadomo ze na początek musimy przebić 0.07 ostatni tik max ale przy podobnym obrocie nie powinno być problemów. opór widzę przy 0.08-0.09 po przebiciu tych cen moze nawet wyskoczyć chwilowo powyżej 0.10 gr ale nie przewiduję długiej później wędrówki ku góżę no chyba że nowe okoliczności tzw info.
wsparcie określam na poziomie 0.04 przebicie sugeruję test wytrzymałości trzymania papieru czyli kiszenie w przedziale 0.03-0.05max chwilami

Tak określam obecną sytuację K.HUMAN
[email protected] w razie pytań

I taka przyszłość
  • W obecnej sytuacji Starkdev skazany na sukces +++++++ Autor: ~human

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.