Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,67 zł , zmiana od tamtej pory: 13,10%

W NOWYM ROKU

Zgłoś do moderatora
Jak dla mnie w nowym roku HRS będzie myślał o znaczącej zmianie profilu działalności, a być może i zmianie nazwy ( może np. GREEN HERKULES) Wszystko jednak dopiero po zawarciu układu. Zawarcie go w końcówce 2023r w moim mniemaniu nie powinno nastąpić. Od strony księgowo- finansowo- wynikowej dla spółki dużo lepiej będzie jak układ pojawi się w 2024r.
  • W NOWYM ROKU Autor: ~JERRY
  • Re: W NOWYM ROKU Autor: ~Zyga

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HERKULES -1,30% 0,76 2024-02-22 16:28:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.