Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,45 zł , zmiana od tamtej pory: -6,51%

W eCommerce pierwszym krokiem jest określenie startegii.

Zgłoś do moderatora
Cytat:""W eCommerce pierwszym krokiem jest określenie startegii. Ważny jest też aspekt analityczny i magiczny." - mówi Dominika Dycha z Ju: Agencji, należącej do Digitree Group"

Źródło: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-ecommerce-pierwszym-krokiem-jest-okreslenie-startegii-wazny-jest-tez-aspekt/9zjrs9l 
  • W eCommerce pierwszym krokiem jest określenie startegii. Autor: inseratlink

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITREE 2,60% 7,90 2021-11-30 13:31:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.