Zainteresowanie spółką ogromne patrząc na forum a największe tych co nie mają akcji i bardzo martwią się o pieniążki biedaków którzy posiadają akcje i będą musieli sprzedać im po 10 groszy. Pytanie tylko kiedy. W czyim interesie jest teraz odwiesić akcje. KNF zawiesiło. Spółka musi wyprostować sytuację żeby móc dalej handlować akcjami bo inaczej faktycznie wszyscy stracą zainteresowanie jeżeli nie wypali kontrakt a tak najprawdopodobniej będzie, chyba że nastąpi cud. Akcjonariuszom dużym też nie zależy bo jeżeli będą chcieli sprzedać akcje to tylko po cenie wartości nominalnej czyli 10gr. Czyli nikomu liczącemu się nie zależy. Czyli z odwieszeniem poczekamy co najmniej do października a wtedy będzie wszystko jasne.