Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,79 zł , zmiana od tamtej pory: -48,75%

W co inwestujecie ?

Zgłoś do moderatora
Po mojemu : jeden szemrany typ i jego portfel, który wyceniany jest dość umownie i którego wartość waha się w zależności od koniunktury.
W to pakujecie swoje cenne aktywa w nadziei, że ktoś mniej bystry zaakceptuje wyższą wycenę Waszych akcji ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ABSINVEST -0,69% 1,43 2021-10-15 14:56:05