Forum Giełda +Dodaj wątek

Voxel na rynku regulowanym

Zgłoś do moderatora
Stało się. Spółka Voxel S.A. przechodzi na „duży parkiet” warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Wczoraj Emitent poinformował o dwóch uchwałach zarządu Giełdy, dotyczących tego zagadnienia. Mówią one o dopuszczeniu i wprowadzeniu z dniem 23 października akcji Voxel do obrotu na rynku równoległym:

http://www.debiutync.pl/homepage/newconnect24/10398-voxel-na-rynku-regulowanym

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOXEL 0,00% 27,90 2020-05-29 15:23:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.