Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  87,50 zł , zmiana od tamtej pory: -99,66%

Visa bliżej kryptowalut

Zgłoś do moderatora
Visa jako pierwsza duża sieć płatnicza umożliwiła wykorzystanie USD Coin (USDC), stablecoina opartego na dolarze amerykańskim, do rozliczania transakcji Visa za pośrednictwem Ethereum - jednego z najczęściej używanych blockchainów typu open source.
Visa realizuje projekt pilotażowy tej usługi we współpracy ze swoim partnerem - Crypto.com, jedną z największych platform kryptowalutowych na świecie. Dodatkowo, jeszcze w tym roku, organizacja planuje zaoferowanie możliwości dokonania rozliczeń w USDC kolejnym partnerom
świat nie ucieknie przed krypto
niebawem będą codziennością

Morgan Stanley ma zaoferować zamożnym klientom dostęp do trzech funduszy bitcoinowych
Tym samym po raz pierwszy duży amerykański bank zaoferowałby klientom tego typu produkt. Dwa z funduszy pochodzą od dostawcy usług finansowych i kryptowalutowych - Galaxy Digital, notowanego na giełdzie jako GLXY:tsx, natomiast ostatni fundusz to efekt współpracy pomiędzy FS Investments i NYDIG - pisze Mads Eberhardt, analityk Saxo Banku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,30 2023-01-27 15:13:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.