Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,36 zł , zmiana od tamtej pory: -68,42%

VENTURE FIZ

Zgłoś do moderatora
Jest nowy rządzący
z komunikatu:
"Po wyżej wymienionym zdarzeniu, VENTURE FIZ posiada 1 249 300 akcji Spółki, co stanowi 51,72% kapitału zakładowego Spółki i daje 1 249 300 głosów oraz stanowi 51,72% w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki."
To dobrze czy źle ???
Raczej nie inwestują tam gdzie nie będzie zysku i raczej inwestują na parę ładnych lat i raczej wiedzą jak zarabiać kasę (odwody w raportach)
Wiec będzie dobrze ???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON -8,33% 2,64 2022-10-04 13:09:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.