Aktualna wycena bardzo atrakcyjna, spolka bardzo niedowartosciowana, 2 lata inwestycji i widze tu 100zl i zarobek 500% a wy ?
Sprawdzcie sami, niski FF 26.60% i tylko 1 330 000 akcji w obiegu !
https://www.pb.pl/wirtualna-recepcjonistka-chce-byc-jednorozcem-1107100