Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,47 zł , zmiana od tamtej pory: 19,03%

uzgodniono warunki z Jeronimo Martins Polska S.A. (127mln zł)

Zgłoś do moderatora
W tym roku uzgodniono przychody na ok 127 mln zł, podczas gdy rok temu w marcu uzgodnili przychody ok 80 mln zł.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/POLWAX-S-A-Uzgodnienie-istotnych-warunkow-dla-zawarcia-kontraktu-ze-spolka-Jeronimo-Martins-Polska-S-A-na-rok-2022-8298786.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLWAX 0,34% 2,94 2022-09-30 11:26:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.