Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,25 zł , zmiana od tamtej pory: -2,64%

Uważam, że mamy do czynienia ze zmianą trendu. Farm, Creepy itp.

Zgłoś do moderatora
Przed wzrostami bardzo często kurs zalicza przecenę.
Jeżeli weźmiemy pod uwagę np wolumen, istotną sprawą jest obserwacja, czy rynek rośnie czy spada przy dużych obrotach.
"Jeśli spada i są duże obroty - uważaj mocno, jeśli rośnie i są duże obroty - ciesz się".
Co widzicie tutaj? Piszę się tu głównie o Inkwizytorze. Będzie to flagowy produkt ok. Ale nie zapominajmy o spółkach zależnych i tym co tworzą. Papier dla longów. Inflacja, kredyty wszystko zgoda. Ale po każdej burzy, wychodzi w końcu słońce...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 1,57% 12,90 2023-03-22 12:17:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.