Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,23 zł , zmiana od tamtej pory: -46,29%

Uważajcie żeby zatankuj wam nie spadlo

Zgłoś do moderatora
Poczytajcie pierw wszędzie są domysły i plany tutaj na jakiś rok nic nie wydarzy się a wy wchodzicie z czym fantazja spoko wasze pieniądze każdy myśli mało kosztuje a jak wybije na 10 zł będę milionerem gielda tak nie działa nie daje zarobić przeciętnym Kowalskim oni kowalskich to doją z kasy więc uważajcie żeby was nie wydoili do prawie 0
Jak to będzie hit to naprawdę zanurkuje kurs przed mocnym wybiciem prawo grubego

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2024-02-23 16:38:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.