tacy wkurzeni, rozczarowani? no to piszcie komentarze na profilu X, piszcie swoje komentarze na facebooku 11bit, piszcie na profilu youtube, piszcie maile do firmy, zabierajcie głos gdzieś gdzie spółka jest aktywna w komunikacji. Tutaj wszyscy tacy rozgadani a jakos wam sie nie chce naciskać na spółkę poza forum bankiera. bla bla bla, te wasze użalanie się tutaj jest takie nieproduktywne.