Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,61 zł , zmiana od tamtej pory: -4,92%

UWAGA ! POUFNE DANE !

Zgłoś do moderatora
Zauważyłem, że interesuje was skąd VR Factory sie wzieło na giełdzie i skąd tak wysoka wycena. Więc usiądźcie wygodnie i posłuchajcie bo to będzie dobre haha
Sławeczka chyba każdy który ma kilka wolnych baniek już zna, bo wszystkim próbował wcisnąć swoją firmę, niezły jest hahaha.
Ziomeczki mówiły, że pierwszy raz przychodził do nich już w 2017, ale wszyscy go olewali bo faktycznie firma jest niewiele warta.

Teraz najlepsze! Viktor Wanli (KINGuin dla niezorientowanych) był tak zirytowany ciągłbym żebraniem Sławeczka, że dla beki zaproponował mu wykup firmy za 1 milion Kinguin Krowns (taka wirtualna waluta w sklepie, aby Sławeczek mógł sobie troche pograć na starość hahah)
No i on na to, że super oferta tylko nie wie jak wymienić te Krownsy na złotówki. Dawno się tak nie uśmiałem haha

Ale dobra, do sedna. Nie znam Pana Januarego osobiście, wiec podejrzewam dwie opcje:
1. Dał się oszukać Sławeczki na zakup firmy, lub zrobił to z litości
2. Razem próbują oszukać ludzi i wyciągnąć troche kasy z giełdy.

Raczej opcji, że firma jest diamentem osadzonym w łajnie i Pan January lubi sie w nim grzebać nieprzewiduje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRFACTORY 0,00% 0,58 2022-06-28 09:26:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.