Forum Giełda +Dodaj wątek

Uwaga - ostrzegam, prawdopodobna głębsza przecena i okazja na zakup

Zgłoś do moderatora
Ostatnio nietrafne inwestycje + wykup obligacji z dosc pokaznymi odsetakmi znaczaco znosza c/wk. Przy obecnym przeszacowaniu katywów ja widzę tę spółkę jeszcze jako delikatny balonik. W najbliższej perspektywie szybkie tempo spadku w kierunku 1zł-80gr i tam jałowy bezruch przez kilka m-cy. Można będzie zacząć skup
Pozdr. Jacek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO -0,67% 2,98 2021-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.