Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,80 zł , zmiana od tamtej pory: 87,93%
na PRESCO, nie żebym naganiał ale.... kurs jest po 6 zł a firma chce skupić akcję za kwotę 74 mln zł - pakiet akcji do 3,7 mln sztuk po podzieleniu wychodzi = 20 zł na akcję (w raz z kosztami jej przejęcia, czyli koszt około 5-7 zł na akcję moze mniej moze wiecej ) więc.... jaki będzie kurs niebawem. ponad 10 zł

projekt uchwały nr 20 .... nie chcą się dzielić dywidendą więc wolą zrobić skup akcji aby zysk zachować dla siebie
  • uwaga na Autor: ~rara

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DIGITANET -0,46% 10,90 2022-05-20 15:24:40