Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,54 zł , zmiana od tamtej pory: -92,91%

uwaga cena 6,50pln możliwe już niedługo

Zgłoś do moderatora
uwaga cena 6,50pln możliwe już niedługo kto nie wierzy moim słowom łapka w górę oczywiście cena
6,50 pln ale za 3szt - hehe rata-tujcie kapitał ,uciekać spada i spada ciężko kurs dyszy .
Zyski które prezie obiecali to niczym złoty -pancyrny pociąg a pociąg pociąg spekuło w dół kursem , kaj tam jest ino nie wiedzom gdzie leży to tak jak z tymi dutkami co prezes obiecał kiedyś byndom ino czekać.

Raporciki miesięczne raporcikami a głowa dalej między nogami niczym przy londowaniu tu-154 na wodzie hehe.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN -7,22% 0,18 2022-09-23 15:17:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.