Właśnie siedzę na ubikacji i sobie uświadomiłem że wszystko tu na GPW przegrałem. Hihi....przegrałem życie. Teraz już nie odłożę tyle kasy.wszystko stracone.... Miało być pięknie.inwestowanie a to się okazało że to zwykła ustawiona gra i wygrywa tylko ekipa.... Kiedyś mafia była na ulicy dzisiaj w białych koszulach przed komputerem.hihi