Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,40 zł , zmiana od tamtej pory: 0,14%

usuwanie kont

Zgłoś do moderatora
Apel
Jeżeli ktoś ma w tej złodziejskiej firmie konto bo wysyłał przesyłki przez paczkomaty to niech rozważy jego usunięcie. W jedności siła i jeżeli ludzie przestaną z paczkomatów korzystać to firma mimo zaangażowania Adventu upadnie i przynajmniej brzoska też straci pieniądze, tak jak stracili mniejszościowi, których cały czas oszukiwał. Jeszcze przy 80 zł za akcję zapewniał w TV, że wycena jest zbyt niska, a niecały rok później okazało się, że według niego cena godziwa to 41 zł. To samo z inpostem, wprowadził na giełdę po 25 zł, a półtora roku później stwierdził, że warty jest 9 zł. Wygląda to na zwykły przekręt i sprawą powinien zająć się prokurator.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTEGERPL 0,04% 48,47 2017-05-24 16:49:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.