Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,98 zł , zmiana od tamtej pory: -0,75%

Ustawowo przymusowy wykup powinien być po cenie max. ostatnich 20-30 lat

Zgłoś do moderatora
Tak uważam. To by zachęciło do kupowania i trzymania akcji na długo. A tak? kupił ktoś po 7 na IPO i musi oddać po 4 mimo, że spółka się rozwija.
  • Ustawowo przymusowy wykup powinien być po cenie max. ostatnich 20-30 lat Autor: ~qwerty2
  • Re: Autor: ~ekspert
  • Re: Autor: ~qwerty2
  • Re: Autor: ~zxc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.