Witam Wszyskich czytajacych mnie w tą nudną i deszczową sobote. Tak z krotka na dzien Dzisiejszy Troszke dłuzej mamy szczyt na 113,800 i dolek na 107,630 na dziś to dno Z krotkiej patrzec mamy dwa Kanały Kanał zielony i kanał czerwony poki jestesmy w kanale zielonym i przede wrzysktim nizej 109--,114 bo to fibo 23 to jetesmy w spdkach ja osobiscie mam pare L ale jak rynek po week zejdzie nizej 108 usuwam je ponieważ widze zejscie tej pray w okolicie 106/670 nie wiem jak wam w kreskach wychodzi ale mi wychodzi ze juz mocno beda bronic w przedziale 106,300-106-650 i według mnie nie 105 jak pisza gdzies tam anale a to co napisalem jest waznym punktem zwrotnym . bo wybicie go da juz cel na 100. macie wykresik czasowki sobie zmieniajcie. Macie tutaj dwie możliwości. Pozdrawiam
http://stooq.pl/q/a/?s=usdjpy&i=15&u=17987903